Hledáte letenku za nejnižší cenu?

španělsko lední ledního hokeje

Lední hokej FC Barcelona

V roce 1990 se klub vrátil do nejvyšší soutěže a poté v sezóně 1996-97 vyhrál ligové a pohárové soutěže. [1]

Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2022 – kvalifikace...

Čína jako hostitel měla účast zajištěnou předem (o tom, že nemusí hrát kvalifikaci, se rozhodlo až na kongresu IIHF 24. května 2019 v Bratislavě), 8 týmů bylo nasazeno přímo do hlavní fáze olympijského turnaje.

Online stream hokej | - přenosy živě a zdarma

Nenechte si ujít jakýkoli hokejový zápas, na který si vzpomenete. Online tu jsou live zápasy a živé přenosy ze všech soutěží po celém světě.

Hokej na olympiádě 2022 Peking - skupiny, program a výsledky...

Hokejový turnaj je nedílnou součástí zimní olympiády v Pekingu 2022. V článku najdete vše podstatné. Podívejte se na týmy, program i výsledky.

Živě: Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. | SportPřenosy...

Dnes pokračuje Extraliga ledního hokeje. S námi online a živě!

španělsko ledního hokeje

ME v házené 2020: sledujte živé přenosy v TV na Sport 1 a Sport 2, online livestreamy na internetu. Sledování Mistrovství Evropy v házené mužů 2020 živě bude možné pomocí televizních sportovních kanálů Sport 1 a Sport 2, které vysílají cca...

Mezinárodní federace ledního hokeje – Wikipedie

Mezinárodní federace ledního hokeje (anglicky International Ice Hockey Federation, zkratka IIHF) je federace národních hokejových asociací řídící sportovní odvětví lední hokej a inline hokej pro muže i ženy, se sídlem v Curychu.

španělsko v ledním hokeji

Etika v ledním hokeji. Trenérské oddělení Českého svazu ledního hokeje připravilo pod vedením Luďka Bukače prezentaci na téma Etika v ledním hokeji. Cílem je ve stručnosti vystihnout základní požadavky na aktéry výchovy mladých hokejistů.

španělsko svaz ledního hokeje

Sídlo Českého hokeje dočasně uzavřeno (12.3.2020) V návaznosti na rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14.3.2020 o dalších opatřeních zabránění šíření koronaviru bude sídlo Českého hokeje (Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9) až do...

Catalunya 2011: Lední hokej v Katalánsku

Real Club de Puerta de Hierro, utkání skončilo 6:2). V dalších dnech vznikly ještě dva týmy, což vedlo nakonec k prvnímu španělskému hokejovému turnaji a k vytvoření španělské hokejové federace.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky