Hledáte letenku za nejnižší cenu?

samstags update mexiko rallye monte carlo

Rallye Monte Carlo světový bod -
Legendární soutěž Rallye Monte Carlo byla zakončena v neděli dopoledne diváckou supererzetou, která vedla zčásti po okruhu známém ze seriálu Formule 1Posádka Jan Kopecký-Filip Schovánek uhájila během sobotní etapy bodovanou osmou pozici a...
Autosport : MS 06 - Rallye Monte Carlo (Pcwrc)
specializovaný motoristický server o rally. On-line výsledky, aktuální informace, zasílání výsledků na SMS, fotogalerie, videogalerie, inzerce.
Rallye Monte Carlo Historique 2013 odstartovala - ČK motorsport
Ze dvou nejvzdálenějších měst, skotského Glasgow a dánské Kodaně v sobotu 26. ledna odstartoval letošní již 16. ročník Rallye Monte Carlo Historique. V neděli se připojí startující z Barcelony, Remeše a samozřejmě Monte Carla, které doplní...
Rallye Monte Carlo -
Rallye Monte Carlo 2022: Start hybridní revoluce |
Mistrovství světa v automobilových soutěžích vstupuje do nové éry. Speciály WRC, které působily v šampionátu v letech 1997 až 2021, nahradí hybridně poháněné vozy. Chybět u toho na legendární Rallye Monte Carlo nebudou čeští jezdci, ani...
Rallye Monte Carlo Archives - Škoda Motorsport
Světový rallye šampionát (WRC) odstartoval novou sezónu tradičně v Monaku. Rychlostní zkoušky ve francouzských Alpách, náročné pro techniku i posádky, byly ve srovnání s předchozím ročníkem téměř úplně nové.
Rallye Monte Carlo 2022 - fórum
Ahoj, chystáme se poprvé na Monte. Proto se chci zeptat, zda mate někdo nějaká doporučení. Uvítám jakékoliv info o rztach. Jestli se jedou nějaké známé úseky? Zkrátka beru všechno,co nám pomůže.
Rallye Monte Carlo – Wikipedie
Rallye Monte Carlo je jedna z nejstarších soutěží v rallye, která je pořádána od roku 1911 v Monaku. Pravidelně byla součástí Mistrovství světa v rallye, v posledních letech pak šampionátu Intercontinental Rally Challenge.
Rallye Monte-Carlo 2018 - videa ze shakedownu
Protože RZ1 startuje až ve čtvrtek večer, máme dost času si projet videa ze shakedownu.
Rallye Monte Carlo vede Ogier před Loebem, Cais si polepšil na...
Do čela Rallye Monte Carlo se v souboji mnohonásobných mistrů světa z Francie dostal Sébastien Ogier. Úřadující šampion vede po třetím dnu o 21,1 sekundy před svým předchůdcem na světovém trůnu Sébastienem Loebem.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky