Hledáte letenku za nejnižší cenu?

rhodos tripadvisor lázeňské hotely

10 nejlepších hotelů v destinaci Rhodos – Kde se ubytovat v...

Najděte si on-line hotely na: Rhodos, gr. Mnoho volných pokojů za skvělé ceny! Přečtěte si hodnocení hotelů a vyberte si ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Apollo Blue Hotel - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze 2022...

Zájezdy do hotelu Apollo Blue Hotel, Rhodos, Řecko již od 23 990 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

letenka rhodos rhodosu

Hlavní město Rhodosu. Rhodos – historické jádro města obklopují středověké hradby. Rytířská ulice lemovaná historickými kamennými domy Vás dovede k Paláci velmistrů, který sloužil jako pevnost, sídlo rytířů, i k obchodním či náboženským...

Hotel Relax - Rhodos, Řecko - Dovolená | Cedok

Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch.

Lázeňské hotely Miramare Luhačovice (Lázeňský dům) Rezervace...

Ubytujte se v Lázeňské hotely Miramare Luhačovice (Bezručova 338, 76326 Luhačovice, Česko). Na můžete rezervovat ubytování za nejlepší cenu, prozkoumat co je v okolí, nebo zjistit kam na výlet.

sunrise rhodos tripadvisor

Cca 300 m od centra střediska Kolymbia s bary, tavernami,obchody, lekárnou. Město Rhodos cca 25 km (pravidelné spojení linkovým autobusem, zastávka 150 m od hotelu), nemocnice. Aquapark ve Faliraki (cca 15 km).

Wellness hotely - nabídka pobytů | Lázně Travel

Lázeňské a wellness pobyty

Kolymbia Bay Art Hotel - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze...

Zájezdy do hotelu Kolymbia Bay Art Hotel, Rhodos, Řecko - porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Lázeňské hotely Poděbrady |

Lázeňské hotely Poděbrady. Nejlepší ceny, žádné další poplatky, plaťte přímo na hotelu. Garance stejné nebo nižší ceny.

Hotel Golden Beach Resort (Zima 2022/2023) • Hurghada • Egypt...

Hotel u krásné soukromé pláže na pobřeží Rudého moře. Součástí areálu je krásná zahrada s palmami a několika bazény. Pro děti pirástká loď se skluzavkami.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky