Hledáte letenku za nejnižší cenu?

rhodos hotel labranda beach kréta

Hotel Labranda Sandy Beach Resort (Léto 2023) • Korfu • Řecko...
Hotelový areál s živou atmosférou se nachází cca 200 m od centra prázdninové vesničky Agios Georgios, kde je možné navštívit tradiční restaurace a bary či nakoupit v místních obchůdcích.
Hotel Labranda Blue Bay - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze...
Zájezdy do hotelu Labranda Blue Bay, Rhodos, Řecko již od 13 290 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Hotel Labranda Sandy Beach Resort - Řecko - dovolená, zájezdy a...
Zájezdy do hotelu Labranda Sandy Beach Resort, Korfu, Řecko již od 20 807 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Rhodos - Dovolená 2022 - CK Fischer
Vyberte si zájezd a poleťte na řecký ostrov Rhodos. Nabídka hotelů, mnoho výletů, zajímavá místa, památky, počasí, pláže. Užijte si dovolenou na Rhodosu!
Hotel Labranda Kiotari Miraluna (Léto 2023) • Rhodos • Řecko...
Skvělé služby a zábavu pro celou rodinu včetně skluzavek nabízí tento oblíbený hotel na řeckém ostrově Rhodos. Potěší vás vynikající zázemí pro děti, včetně pirátské lodě, krásný plážový bar s výhledem na moře a samozřejmostí jsou elegantní...
Recenze hotelu Labranda Blue Bay **** - Rhodos, Řecko 2022/2023...
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Hotel Esperides Beach Family Resort - Rhodos, Řecko - Dovolená...
Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch.
Recenze hotelu Labranda Blue Bay
Další hotel , který se z neznámého důvodu dostal mezi čtyřhvězdičkové. Navíc je opravdu blízko přistávací ranveje letiště, takže vám cca 200 m nad hlavo...
Recenze hotelu Labranda Kiotari Miraluna Resort Spa
Hotel je jedna velká špína posla nás tam cestovaka *** jako náhradní ubytování na 3 noci a byla to katastrofa jídlo levná varianta ubytování špatné uklizen...
Labranda Blue Bay Resort |
Hotel Labranda Blue Bay Resort je čistý, moderní a je na úrovni 4 hvězdiček.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky