Hledáte letenku za nejnižší cenu?

portugalsko národní panel

Český národní panel
Zaregistrujte se a zadejte profilové informace, abychom vám nabízeli správné výzkumy
Portugalsko (Co navštívit a vidět,zajímavá místa,památky...
Portugalsko je nejen zemí vynikající kuchyně a jednoho z nejlepších světových vín, ale také zemí s úžasnými historickými památkami, které stále připomínají významné dějiny této „mořeplavecké velmoci“. Krom toho Portugalsko nabízí hory...
Krásy Portugalska
Portugalsko není jen Portské víno, Lisabon a Porto, je to také země, která má jeden z nejkrásnějších Národních parků v Evropě Peneda Gerés, kde zatím moc turistů není a tak si budeme moci tento park vychutnat dostatečně.
Český národní panel
Český národní panel je místem, kde se registrují uživatelé internetu, kteří se chtějí za odměnu účastnit průzkumů trhu a veřejného mínění.
Portugalsko - turistické informace, zájezdy
Portugalsko sice nepatří k velkým evropským zemím, ale pro jeho významné kulturní bohatství navštíví Portugalsko ročně miliony turistů. Toto dědictví čerpá Portugalsko již z dob své největší slávy, z období zámořských objevů.
Portugalsko: zajímavosti a památky | CK Mundo
Třetímu největšímu městu Portugalska patří několik prvenství. Hned na počátku vzniku portugalského království se stalo hlavním městem a bylo tu založeno sídlo nejstarší univerzity v zemi, která se i dnes těší velké prestiži.
Český národní panel
Chcete-li si objednat online sběr dat, napište prosím na
Český národní panel
Oplatky můžete utratit za věcné odměny, přispět dobročinným organizacím, nebo si při dosažení min. 2000 oplatek, které odpovídají 200 Kč, převést peníze na svůj bankovní účet.
Portugalsko: hory a národní parky v Portugalsku | CK Mundo
Půvabná členitá krajina formovaná tokem řeky Douro. Na jejích březích vznikaly od 18. století terasovité vinice, kde se dodnes pěstuje réva pro to nejkvalitnější portské víno.
Portugalsko: Cestovní průvodce Portugalskem •
Země bělostných pláží, divokých hor, hlubokých údolí, středověkých kamenných měst i rušné zábavy, domov skvělého vína a kuchyně, to všechno je Portugalsko.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky