Hledáte letenku za nejnižší cenu?

me chorvatsko u malých dětí

Nejhezčí pláže v Chorvatsku: písečné i oblázkové |
Užijte si léto na nejkrásnějších plážích v Chorvatsku. Máme pro vás tipy na senzační místa. A jsou mezi nimi i písčité pláže.
Chorvatsko - pro děti - Diskuze -
Chorvatsko - pro děti už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
S malým dítětem k moři? Vsaďte na Chorvatsko!
Spousta z nás se chystá na dovolenou k moři s malými dětmi. Kam se ale na letní dovolenou vydat? Ideální dovolená s dětmi je v Chorvatsku.
Nejlepší místo v Chorvatsku pro rodiny i s malými dětmi...
Chorvatsko většina Čechů zná jako vlastní boty. Je to země, kam se s rodinami vydáváme k moři nejčastěji, a proto nás už málokteré místo něčím překvapí. Já jsem ale byla skutečně překvapená, když jsem poprvé vysedla z autobusu na ostrově...
Chorvatsko s malými dětmi - Diskuze -
Chorvatsko s malými dětmi už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Chorvatsko s malými dětmi
Přiznám se, že nejsem úplný milovník moře. Mnohem šťastnější se cítím na horách. Mimochodem, díky horám jsem tam, kde jsem, čili mám muže a dvě děti (viz moje zamyšlení před 2 lety v tomto článku.
Chorvatsko s malými dětmi - Fažana - S dětmi v báglu - blog o...
Každoročně se po týdenní dovolené v Rakousku (Průvodce Rakouskem pro rodiny s malými dětmi můžete podpořit zde) přesouváme k moři. Naše první dovolená s dětmi u moře byla v Itálii v Lignanu.
S dětmi na písečnou pláž v Chorvatsku
Já je používám jako takovou peněženku na pláž:-) V Apartmánu zase poslouží jako takový elegantní obal pro doklady a cennosti, které s sebou nechcete nosit na pláž.
Chorvatsko - Cestování do Chorvatska s dětmi
Chorvatsko - Chorvatské ubytování bez provize
Chorvatsko pro rodiny s dětmi
Chcete vzít děti v létě k moři? Mrkněte se na moje tipy, kam jet za tobogány, písčitou pláží vhodnou i pro batolata nebo kde hledat klid i uprostřed tepající hlavní sezóny.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky