Hledáte letenku za nejnižší cenu?

itálie úřad slovensko

Obecní úřady Slovensko •
Na najdete 42 firem v kategorii Obecní úřady místní název Slovensko. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Ujčov - obecní úřad, Skorotice - obecní úřad, Koroužné - obecní úřad,..
Itálie
ÚAMK - Asistenční služby pro motoristy, dopravní informace, autoškoly, turistické informace.
policie hokej slovensko
Chorvatsko a Slovensko patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů. Podle dat Českého statistického úřadu loni do Chorvatska na delší pobyt odjelo 740 tisíc lidí, na Slovensko 697 tisíc turistů.
Slovensko - Velvyslanectví Slovenské republiky (Zastupitelský...
Zastupujeme zájmy slovenských občanů, zajišťujeme víza a povolení nutná k vycestování na Slovensko a podporu obchodu se Slovenskem. Zabezpečujeme...
Kraj navštívila delegace učitelů ze Slovenska, Itálie a...
Zlínský kraj – Ve středu 11. května zavítala do Baťova mrakodrapu, sídla Zlínského kraje, delegace učitelů a poskytovatelů vzdělávání učitelů ze Slovenska, Itálie a Španělska.
Vstupní podmínky a víza na Slovensko •
Jelikož Slovensko náleží ke státům Evropské unie, stačí vám občanský průkaz či cestovní pas platný po celou dobu pobytu. Občanský průkaz je dostačující, ať cestujete letecky nebo po zemi.
Itálie
ÚAMK - Asistenční služby pro motoristy, dopravní informace, autoškoly, turistické informace.
Státní organizace a úřady Slovensko •
Na najdete 42 firem v kategorii Státní organizace a úřady místní název Slovensko. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Okresní soud ve Žďáru nad Sázavou, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, Vojenská ubytovací a stavební správa...
Uctění památky Jana Palacha na Zastupitelském úřadě v Římě...
‌V den výročí smrti Jana Palacha 19. ledna 2022 velvyslankyně České republiky Hana Hubáčková společně s velvyslankyní Slovenska
Zastupitelské úřady ČR v Itálii - PRO Travel CK, s.r.o.
Ambasciata della Repubblica Ceca Via dei Gracchi 322, 00192 Roma Telefon: +39 06 360 95 71–3 Fax: +39 06 324 44 66 Nouzová linka: +39 335 310 450 Email:

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky