Hledáte letenku za nejnižší cenu?

fotbal moře nakažených chorvatsko

Dovolená v ohrožení. Chorvatsku prudce rostou případy nákazy...
Letní prázdniny se blíží a rodiny se pomalu chystají na dovolenou u moře. Mezi jednu z nejoblíbenějších destinací Čechů patří i Chorvatsko. Dovolenou by však mohl zkomplikovat koronavirus, který v zemi v posledních dnech ožívá.
Češi si přivezli covid z megapárty v Chorvatsku, rozzlobil se...
Chorvatská pláž Zrće na ostrově Pag je známým festivalovým letoviskem, které každoročně hostí velké množství turistů. Nyní je označována za možné ohnisko koronaviru,..
Chorvatsko: kdy a kde se koupat? Teplota moře v jednotlivých...
Teplota moře v Chorvatsku v jednotlivých měsících. Kdy a kde se koupat v Chorvatsku, chcete-li ideální teplotu vody: nejlepší měsíce a města.
Koronavirus Chorvatsko |
Koronavirus v Chorvatsku aktuálně: Počet nakažených v Chorvatsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Chorvatsko, aktuální informace, grafy.
Chorvatsko je příšerně drahé, stěžují si turisté. Moře už není...
Turisté začínají být nespokojení s cenami jídla a ubytování v Chorvatsku. Dříve jedna z cenově nejpřístupnějších destinací zaznamenala od minulého roku výrazné zdražení. Nejvýrazněji se to podepsalo na přímořských oblastech.
Chorvatsko koronavirus | Novalja
Průběžně zde budeme aktualizovat stav koronavirové epiemie v Chorvatsku - počet nově zaznamenaných případů, počet hospitalizovaných apod.
Nebezpečná místa v Chorvatsku: nejvíce nakažených má Záhřeb...
V Chorvatsku se přes víkend proti předchozím dnům výrazně snížil denní přírůstek potvrzených případů koronaviru, což však místní média přisuzují nižšímu počtu...
Ani první případy nakažených zatím Čechy k rušení zájezdu do...
Své plány o dovolené u Jaderského moře Češi zatím nepřehodnocují. V rozhovoru pro to řekla chorvatská velvyslankyně Ljiljana Pancirov.
V Chorvatsku roste nervozita, v letoviscích přibývá nakažených...
Pobřeží Jaderského moře přišlo o zelený, tedy z pohledu šíření koronaviru nejbezpečnější status.
Nakažených v Chorvatsku přibývá! Nemoc se šíří v nočních...
Počet nově nakažených v Chorvatsku stále prudce roste. Rapidní nárůst evidují především ve Splitsko-dalmatské župě. Místní úřady varují, že některé případy nákazy jsou spojené s nočními kluby.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky